čau Bando dobry Grindek.čauogrindoptaos
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čau Bando dobry Grindek.čauogrindoptaos
peckáči...
Zdar mistři.Tak kdy se ukážete konečně taky na jihu čech...?
Nazdar!
Vypada to ze 19.01 drtime s vami v Unicove.
uz sa na vas tesime!
Ciao!
Zdarec pánové, solidní klípek! Moza
Hééj na k-festu ste byli upe skvělí....ze všech kapel se mi kalilo nejlíp na vás :Pjen tak dál;)
kurva hoši na k-festu v dětmarkach to byl nařez
cau draku zdravim te z barcelony
Zdar metloši!! Přijďte 20.10.2007 do Ostravské Tančírny na vystoupení populárních seskupení MALIGNANT TUMOUR, INSANIA, GRIDE a THEMA 11! Kromě výborné muziky se budete moct zúčastnit turnaje METAL TLAPA (soutěž v páce o SUD PIVA!! :-)). Vše vypukne úderem 20:00 hod, tak se nezpozděte ;-)