dost dobre!!!! akorat me sere ze ejste na noci plne hvezd sem se tam jezdil jenom vypit a zakalit na vas.... no co uz letos se jen vypiju:D WeSakk
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dost dobre!!!! akorat me sere ze ejste na noci plne hvezd sem se tam jezdil jenom vypit a zakalit na vas.... no co uz letos se jen vypiju:D WeSakk
Hodila jsem pár fotek na www.imeem.com/people/2Mzy_pX
tak se jukněte,čauec,
Miťa
Zdarec hoši,tak od této chvíle jsem oficiálně fanynka G.O.R.E,chtělo by to zapít :-))
Měj te se fajn :-)
Huuuurrrraaaa hrame spolu v Borkovanech!!!Sa tesim na vas jak cip!!!A kurevsky moc sa tesim na vasu muzicku,sme sa uz nevidely ani nepamatam potoky piva pretiekly a my nie anie sa stretnut, ale sekteber je tu co nevidiet a my si spolu konecne budeme moct zakalit jak sa na spravnych rockerov patri:-)Tak sa drzte Brachovci,za cely Attack of Rage posielam pzdravy do Karvinej!!!
hej nehrajte ty svý srance takový mrtě cesty rance! :D netoužíte se předvádět třeba v královehradeckym nebo trutnovskym kraji? my tady po vás toužíme :P oef 07 dobrý, ale nestačilo :)
Hurááá, Mařenka má narozeniny! Olomoucké komando vyhlašuje soutěž o nejkreativnější blahopřání. Tak se lidi pěkně snažte, ať má Mařenka z čeho vybírat:-) http://bandzone.cz/fan/marenkafacevico.… Vyhodnocení proběhne 4. 6. a vítěz má u nás 5 piv v úúúžasné společnosti naší oslavenkyně v Žabčicích nebo na jiné palbě. Tož se zduřte.
Patříte rozhodně k tomu nejlepšímu na naší scéně....šupa zvuk, prdelnakopávající taneční rytmy.:)....!
Hell pánové dobrý výkon, líbyli jste se mi :) Takže posílám dobrý ohlas a držím palce ať to fakčí =) A těším se až si Vás zase někde poslechnu :) Zatím bye
a sorry za gramatiku,ještě ji mám jako z praku:D:D
Zdar pánové!Včera to byl masakr v Záboří,doufám,že se tady brzy oběvíte znova!