Dobre..hovno dobre...dobre jak cyp!!!!!!!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dobre..hovno dobre...dobre jak cyp!!!!!!!!!!
Juu, pěkné tílka pro nezbedné děvčátka!! :-))
20.2. See ya in Jam..těšíte se? :-D
flyer na akci v jámě: http://musicbarjam.cz/flyers/090220.jpg
taky jste velice dobří ,tušim ,že jsem vas viděla na Vymívání mozku v Hard cafe a nejen tam ,v nejbližší době si hodim Vaše video na svuj blog...jinak nejvic se mi líbila ta pisnička jak jste řikali ,že je to takova rozespívačka :-)) tak nějak to bylo ,nevim zda si to pamatujete ,takže jak budete zase v hard Cafe rádi příjdem kouknout !
zadna omacka okolo.....rovnou mezi oci....to miluju!!!!!!!!
se registruju jako fanoušek kuuuuurwadrat!!!!!! hubert
Čauky, se zase po roce uidíme v Opavě nebo co? :-D
Bydlíte za rohem a já ne a ne na vás narazit :-)
vokální zabijačka...:-)
:) krasnyy, tohle miluju .. snad někdy někde