Zdar jak hajzl. Na Animalu fakt největší pařba. Sice jsem 2x spadl na držku ale zapogoval jsem si fakt fajně. Zdravím celó grůůpu a fandim!!! Majte se a ať to hraje pořád tak dobře! zdraaavas
Martens
Na Animalu absolut bezchybný... špica, povedená pařba...











