Goodfellas - Názory | Bandzone.cz

Goodfellas acoustic-rock'n'roll / Karlovy Vary / Praha - Žižkov

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

05. října 2009
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Bebe Hello (NEW SINGLE - 09/2016)
    Nezařazeno
  • It's Not Fair (CD Scarecrow 2016)
    Nezařazeno
  • My World Is People (CD Scarecrow - 2016)
    Nezařazeno
  • We Should Care (CD Scarecrow - 2016)
    Nezařazeno
  • Sick & Jaded (CD Scarecrow - 2016)
    Nezařazeno
  • Supersmooth (2012)
    Nezařazeno
  • Bobby Long (CD Robbery Blues - 2011)
    Nezařazeno
  • Car Check (CD Robbery Blues - 2011)
    Nezařazeno
  • Smooth End Of The World (CD Robbery Blues - 2011)
    Nezařazeno
  • Where Am I (CD Robbery Blues - 2011)
    Nezařazeno
  • Let Me Decide (EP Sweet and Lowdown - 2009)
    Nezařazeno
  • No You Around (EP Sweet and Lowdown - 2009)
    Nezařazeno
  • Sleepy Hollow (EP Sweet and Lowdown - 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Cobbe

Čupr zprávy......ještě že ste mi to napsali klucí ušatí...to abych si zaběhla do trafiky a koupila si jak časák tak hlavně Vás.....jupíííjej :)

Discharge

Dneska večer budu psát o včerejšku článek do Sokolovskýho deníku. Takže jestli chcete přispět nějakou citací, tak na mail: filip.titlbach@gmail.com. Hlavně ke každý citaci jméno. Třeba jak se vám hrálo, jaká byla atmosféra, jestli bylo dost lidí.. ;)

Discharge

Ahoj, včera v Sokolově lepší než Supporti.. Congrat., skvělá show, London Blues je bezkonkurenční. Naživo zní hodně dobře.

Gábi

Ahoj kluci, nová pecka zní fakt dobře :) Sice už Sweet And Lowdown mám, ale za ten dokument, novou písničku a remixy to stojí, navíc Rock a Pop někdy kupuju, takže si o vás ráda počtu :) Jinak doufám, že mi výjde koncík v Ústí :) Tak se měj te a jen tak dál! Jste super :)

Nikolleta

Zdravím chlapci...od začátku prázdnin bojuju s tím, abych vás někde zastihla...inu začínám si myslet, že jsem prokletá protože jsem se stále nedostala na žádný fesťák. Nejspíš se začnu modlit ať mi vyjde alespoň Rock in Roll, tak doufám naviděnou lebo mám na vás tak trošku absťák. :) Pokud mi to tedy 28. vyjde, tak opět pošlu nějaké fotky budete li chtít. Zatím, Nikol.

Kami.h2o

Ahoj děcka... vaše hudba mi momentálně moooc pomáhá... nemám to teď lehký...rozchod... a ten novej vztah je na pi....
Díky moc...mám vás ráda :*

1 2 3 4 5 6 791113151719 20 21 22 23 24 25 26 27 283032353944505766768695102108112115117119 120 121 122