)Čau, dík za info, určo si vás koupím. ;):))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
)Čau, dík za info, určo si vás koupím. ;):))
Čupr zprávy......ještě že ste mi to napsali klucí ušatí...to abych si zaběhla do trafiky a koupila si jak časák tak hlavně Vás.....jupíííjej :)
Dneska večer budu psát o včerejšku článek do Sokolovskýho deníku. Takže jestli chcete přispět nějakou citací, tak na mail: filip.titlbach@gmail.com. Hlavně ke každý citaci jméno. Třeba jak se vám hrálo, jaká byla atmosféra, jestli bylo dost lidí.. ;)
Ahoj, včera v Sokolově lepší než Supporti.. Congrat., skvělá show, London Blues je bezkonkurenční. Naživo zní hodně dobře.
Ahoj, s tím Rock a Popem je to super nápad. Jinak na jednom pódiu se uvidíme už dneska večer, protože jsme doplnili program na koupališti Michal a zahajujem to tam:) Tak pokecáme, snad nebude pršet. Johnny
Ahoj kluci, nová pecka zní fakt dobře :) Sice už Sweet And Lowdown mám, ale za ten dokument, novou písničku a remixy to stojí, navíc Rock a Pop někdy kupuju, takže si o vás ráda počtu :) Jinak doufám, že mi výjde koncík v Ústí :) Tak se měj te a jen tak dál! Jste super :)
Ahoj, děkujeme za ten včerejšek, hráli jste super. Někdy se zas určitě uvidíme. Mějte se fajn a ať se daří.
Zdravím. Chystáte se někdy opět do Opavy?
Zdravím chlapci...od začátku prázdnin bojuju s tím, abych vás někde zastihla...inu začínám si myslet, že jsem prokletá protože jsem se stále nedostala na žádný fesťák. Nejspíš se začnu modlit ať mi vyjde alespoň Rock in Roll, tak doufám naviděnou lebo mám na vás tak trošku absťák. :) Pokud mi to tedy 28. vyjde, tak opět pošlu nějaké fotky budete li chtít. Zatím, Nikol.
Ahoj děcka... vaše hudba mi momentálně moooc pomáhá... nemám to teď lehký...rozchod... a ten novej vztah je na pi....
Díky moc...mám vás ráda :*