Ahoj kluci! Tý jo, byli jste skvělý :P :). Zdraví Raduš a Petruš (jestli si nás ještě vybavujete :D) a počítáme s dalším koncíkem :P. Někde na Teplicku nebo Mostecku - a my si vás najdem :-* :D.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj kluci! Tý jo, byli jste skvělý :P :). Zdraví Raduš a Petruš (jestli si nás ještě vybavujete :D) a počítáme s dalším koncíkem :P. Někde na Teplicku nebo Mostecku - a my si vás najdem :-* :D.
Koncerty Koncerty ale strašně daleko :-(...Co takle zavítat zase jednou po tom roce do Litomyšle??
Ahoj kapelo díky za koncert ve Zlíně v Golemu, ráda vás uvidím třeba v Apollu v Lanškrouně o kterém jsem mluvila.. dám tip do klubu.
včera to v rockáči fakt ožilo! ať to takhle šlape i dál!
Diváci v Mornings jsou z koncertu v Písku klub u Vavřiny.
Z jakýho koncertu jste použili hlasy diváků v "Mornings"? :)
Není zač..:) Těším se na Vás..;)
Díky moc ještě jednou za akci v Ústí, byl to fajn výlet a mrzí mě, že jsme nemohli zůstat, ale Adamovi bylo fakt blbě, tak chtěl jsem hned dom. Vynahradím si to v Pilsenu v květnu ;)
čekujte naše nové demo :))) SKS
Je to very good, fellas! příště zase o kousek jinam, ať to není stereotypní.