Cau bando, je fajn ze to stale hrniete. Kuknite na moju novu tlupu Konfront tu na BZ. Tiez sme to tocili u Duriho v Partizanskom. Hadzem do spriaznenych.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Cau bando, je fajn ze to stale hrniete. Kuknite na moju novu tlupu Konfront tu na BZ. Tiez sme to tocili u Duriho v Partizanskom. Hadzem do spriaznenych.
Animality (HC Grind/NZ) 22,45 - 23,40
Godnoise (HC/Topolčany) 21,00 - 21,45
Gordon Shumway (Crust Grind/BB) 20,00 - 20,45
+ support
25.12.rock club TARTAROS
Satanclaus párty VI.
(šieste pokračovanie šialenej noise párty)
-Animality (HC Grind/NZ)
-Godnoise (HC/Topolčany)
-Gordon Shumway (Crust Grind/BB)
+ support
Veru škoda, ale keď ti povie zdravie STOP, tak sa nedá aj keď ako píšeš do poslednej chvíle sme aj my čakali, že to polaví, ale nakoniec sa nám aj tak nedalo prísť. Snáď to tu vyjde na budúce a dúfam, že sme nepôsobili nejaké problémy.
NO CHLAPI šKODA žE STE NEPRIšLI DO BREZNA ZAHRAT AJ KED STE NAM TO MOHLI SKOREJ DAT VEDIET BY SME SI ZBUCHALI NAHRADU A NIE HODINU PRED AKCIOU DAT VEDIET žE NEPRIDETE .................
Nazdárek,, nehnevajte sa , že až dnes som vás pripísal na Tuláčik 2, ale som nevedel, že tam budete hrať.. Ale už sme to dali do poriadku :))
moj zivot moja cesta jednoznacne naj cd:) hc od podlahy.. nak sa dariiiiiiii
Cédečka je možné zakúpiť na každom našom koncert, alebo objednať cez e-mail: godnoise@centrum.cz.
uz sa tesim ludia na koncertik sobotu banovce !!!!
kde zozeniem vase demo?