dusan, posli cedecko do marii ! mehehehe :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dusan, posli cedecko do marii ! mehehehe :D
Nazdar! Super muzika!
Tak vaše kapela mi dala pořádnej KNOCKOUT do hlavi jako prase! myslim že kdo poslechne nebude litovat nic tak solidního sem dlouho neslišel! držim pěsti at se vám tvorba pořád tak skvěle bude daři!!
AŤ ŽIJE HÁÁÁ-KÓÓÓ
hardcoru tohto razu je v dnesnej dobe uz pomenej a na slovensku uz ani nehovorim :) fakt respekt ,)
čauťe sťe super najlepšia kapela v topolčanoch a ducko je ozaj jeden chalan čo je dobri človek s dobrim srdcom a je vinikajuci priaťel a sťel bi som pozdraviť celu skupinu godnoise lebo tato skupina sa ozaj musi ceniť lebo tato skupina je naj lepśia kapela a najlepši ludia a členovia kapeli su super vďaka sťe ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
heh pekna hrud DuCo :P :D
Jste masakr kapelka!!
nazdar pani tyje nove skladby su uplne super len tak dalej uz aby bol koncik :)
Díky kluci za tu ladičku ;)
Nové veci sú rachot! Držím palce len tak ďalej