Dobrý zpěv!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dobrý zpěv!!!
Kurva tak mě to sere že se nemůžu stavit toho 16týho...no určitě to znáte,zkurvené hudebky co vám dokážou zajebat vše na co se těšíte:-(....tak se uvidíme až na majálesu v květnu,do té doby ať to hraje:-)!!!!
Nemáte vůbec zač:) Možná v pátek v Opě, ale rozhodně v květnu na krnovském Majálesu :) Těším se!
Ale zas nepřehánějte kluci a dívko :D víš co, po dlouhé době nějaká kapela co jsem si přidal, protože se mi fakt líbí!
čau..hodně dlouho mě tu žádná kapela nezaujala tak jako ta vaše :) ... fakt šupec... i ty vokály zajímavý :) ..at to šlape... přidávam.. mějte se..
Zdarec bando, budeme rádi, když poslechnete naši prvotinu, kterou jsme právě vypustili do světa a podrobíte ji nekompromisní kritice! ;) . A v sobotu se stavte v Jamu, bude párty!
emjey
PS: za mě: Embrace nemá na bz konkurenci! Fakt se Vám to povedlo!
jjj dekuji za pochvalu fotky ;-) inac vase hudba je paradniiii ;-) snad mi vyjde plan zajit na majales...
Neni zač :) když dorazíte 3.4.2010 do Jamu tak budeme moc rádi :) případně se můžem dohodnout na společné akci :) zítra už by tu měla bejt naše demo nahrávka.. nahrávání nám jde pomalu :) zatím Ahoj a držím palce
Těším se na Olmyk. To bude jíííízda :P hihih
skoda no. Tak snad priste. ;)