Ghostface - Názory | Bandzone.cz

Ghostface post hardcore-rock'n'roll / Opava

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

03. června 2019
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Gunslinger
    Bearded Zombies
  • Flannel Fiasco
    Bearded Zombies
  • Grove Street
    Bearded Zombies
  • The Zombeats
    Bearded Zombies
  • I Love you, Gadget Hackwrench
    Bearded Zombies
  • SPEEDFREAK - NEW SINGLE 2016
    Nezařazeno
  • Honey, the cat went viral SINGLE 2016
    Nezařazeno
  • 03 EYES LIKE A TAPESTRY
    Secret Ingredient Part I.
  • 04 SHEEP CHARADE
    Secret Ingredient Part I.
  • 05 ENVY
    Secret Ingredient Part I.
  • 09 MARCH OF THE NINJA SQUIDS
    Secret Ingredient Part I.
  • 01 (INTRO) SHADOWLESS CHARIZARD
    Secret Ingredient Part I.
  • 02 ENTER THE HUNTER
    Secret Ingredient Part I.
  • 06 SUPERVILLAINS
    Secret Ingredient Part I.
  • 07 SUPERHEROES
    Secret Ingredient Part I.
  • 08 THE BROTHERING (SINGLE)
    Secret Ingredient Part I.
  • March of the Pirate Squids
    Notes to Enhance (enhanced version)
  • It's a Trap!
    Notes to Enhance (enhanced version)
  • Pokemon Theme Cover
    Notes to Enhance (enhanced version)
  • Suit Up, Clown!
    Notes to Enhance (enhanced version)
  • Virtues
    Notes to Enhance (enhanced version)
  • Against All Odds
    Notes to Enhance (enhanced version)
  • Last Seen In May
    Notes to Enhance (enhanced version)
  • Deserts
    Notes to Enhance (enhanced version)
  • EMBRACE (2010)
    Nezařazeno
  • 11:55 (2010)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

FinsLiQuid

Kurva tak mě to sere že se nemůžu stavit toho 16týho...no určitě to znáte,zkurvené hudebky co vám dokážou zajebat vše na co se těšíte:-(....tak se uvidíme až na majálesu v květnu,do té doby ať to hraje:-)!!!!

Ruokahalu

Nemáte vůbec zač:) Možná v pátek v Opě, ale rozhodně v květnu na krnovském Majálesu :) Těším se!

XjrX

čau..hodně dlouho mě tu žádná kapela nezaujala tak jako ta vaše :) ... fakt šupec... i ty vokály zajímavý :) ..at to šlape... přidávam.. mějte se..

Innervate

Zdarec bando, budeme rádi, když poslechnete naši prvotinu, kterou jsme právě vypustili do světa a podrobíte ji nekompromisní kritice! ;) . A v sobotu se stavte v Jamu, bude párty!

emjey

PS: za mě: Embrace nemá na bz konkurenci! Fakt se Vám to povedlo!

ETHS

jjj dekuji za pochvalu fotky ;-) inac vase hudba je paradniiii ;-) snad mi vyjde plan zajit na majales...

Márty

Neni zač :) když dorazíte 3.4.2010 do Jamu tak budeme moc rádi :) případně se můžem dohodnout na společné akci :) zítra už by tu měla bejt naše demo nahrávka.. nahrávání nám jde pomalu :) zatím Ahoj a držím palce

1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33353739 40 41 42 43 44