Genuine Relief - Názory | Bandzone.cz

Genuine Relief death-black / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 01 GENUINE RELIEF - Introduction (Behind the Smile 2012)
    Nezařazeno
  • 02 GENUINE RELIEF - Dismay of Transience (Behind the Smile 2012)
    Nezařazeno
  • 03 GENUINE RELIEF - Imagine (Behind the Smile 2012)
    Nezařazeno
  • 04 GENUINE RELIEF - Spasm (Behind the Smile 2012)
    Nezařazeno
  • 05 GENUINE RELIEF - Final Delivery (Behind the Smile 2012)
    Nezařazeno
  • 06 GENUINE RELIEF - Barren Land (Behind the Smile 2012)
    Nezařazeno
  • 07 GENUINE RELIEF - Conformed (Behind the Smile 2012)
    Nezařazeno
  • 08 GENUINE RELIEF - Insane (Behind the Smile 2012)
    Nezařazeno
  • 09 GENUINE RELIEF - Worthless (Behind the Smile 2012)
    Nezařazeno
  • 10 GENUINE RELIEF - Behind the Smile (Behind the Smile 2012)
    Nezařazeno
  • Shreds of Sanity (Demo 2011)
    Nezařazeno
  • Caress for Soul (Demo 2011)
    Nezařazeno
  • Crimson Sun (Promo 2010)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

vlajan

Rád som Vás videl / Kain/a rád Vás uvidím znova. Tisíce rokov sa mnísi v kláštoroch vo svojich modlidbach a rozlišní duchovní majstri vo svojích medítáciach pokúšajú znova znova o dosiahnutie istého "vzácneho stavu". A ono je to tak jednoduche, stačí ísť na Genuine Relief. Je to Vaša silná stránka, že hráte "stopercentne vložení" do toho čo hráte. Čas sa zastaví, starostí a problémy sveta na chvíľu zmiznu. Pozor na kritikov. Pri realizácii ich pripomienok ohľadne hudobnej teórie, čistoty, štýlu...sa niekedy to návzácnejšie v muzike niekde stratí. Konštruktívna kritika neexistuje. Kritika je vždy deštruktívna. Veľa super koncertov praje Váš fanda

Vlado

Alena Dark Zero

Ahoj! Psala jsem na maila, ale zatím žádná reakce. Tak se zkouším zeptat ještě touto cestou. Měla bych nabídku pro vás si zahrát 19.11 v Kainu na akci Vítání Zimy! Bude to taková malá akce, vstupné dobrovolné. Měli byste chuť se zúčastnit? Dejte vědět brzy na alena.krakorova@email.cz nebo 739 066 478
Zdraví
Alena

Trollheim

Tak koukam, ze bejvaly Dalgoreth pokracujou a to docela uspesne. Poslech jsem to a pridal, coz mluvi za vse. Vy jste vzdycky meli hracskej potencial a do dnesni doby jste se jeste vic zlepsili a to hlavne Dharm na bici, ikdyz pozadu nezustavaji ani vynikajici kytaristi a v neposledni rade skvely Stepanovy vokaly, tak at se vam i do budoucna dari. Pípa