Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

GEMINI acoustic-pop / České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Historie...

Počátky vzniku jsou předmětem dohadu. Datuje se mezi rokem 1996-1998. Protože za vznik formace mohlo několik faktorů.     Jedna z mnoha příčin byla odpolední pařba u Beranů !!!!  Zapojená kytarová komba naplno, škopky rozezvučené do plných obrátek, třesoucí se stěny a nakonec třesoucí se ruce sousedů.   V té době jsme potkali člověka, který nás uvedl do magie hry kytary. Nebyl to nikdo jiný než Pepa Mazák.  Bohužel se musel Tomáš Beran odstěhovat do Kolína, takže o bubeníka jsme přišli. (o několik let později se opět vrací do ČB, aby ukázal svůj um na českobudějovické konzervatoři......    negativně )   Nezbývalo, než se ponořit do akustických melodií a vytvářet tak hudbu pouze kytarovou se zpěvem.  Tažným koněm se stává kapela Oasis, která urychlila hudební vývoj G. a zároveň tak nasadila směr, kterým jsme se chtěli utvářet.  Samozřejmě, nějaká ta bluesovka nám pod vous také spadla......    :-)                Když byl repertoár téměř vytvořen, potřebovali jsme něco... něco, co by nám udělalo takovou třešínku na dortu. A pak jsme na to kápli, byl to ženský hlas.  A v tu dobu přichází Mariana, naše spolužačka, aby podpořila melancholické melodie. A to už jsme komplet. Nyní přichází rok 2000 a ono slavné a nezapomenutelné vystoupení v Kabaretu U Váňů.   A jak to tam dopadlo, můžete slyšet právě zde!!!!!!!!!!!!!!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

DTBury

Ahoj, nabízím Vám nahrávání, mix a mastering Vašich skladeb. Jsem schopen přijet k Vám do zkušebny, či mám možnost prostoru pro nahrávání (naše zkušebna).
Hudba je moje životní radost a proto chci zpřístupnit slušné nahrávky i těm, kdo zrovna nechce/nepotřebuje utrácet za profesionální studiové nahrávky desetitisíce korun.
Základní ukázky můžete nalézt zde: https://soundcloud.com/musicians…
Já nabízím možnost slušně svoji hudbu prezentovat, či zlepšit podmínky při skládání za výrazně nižší cenu oproti profesionálním nahrávacím studiím.
Dle požadavků a času stráveného náběry lze pořídit nahrávky již od 500kč za song.
V případě zájmu můžete použít email: m2mrecording@gmail.com
Tel: 723 850 936
Děkuji za Váš čas a těším se na spolupráci
Otto Bureš
M2M

Jana


Bez profilu

Ahoj, nechcete si zahrát v Českých Budějovicích? Máte-li zájem, ozvěte se merissi@centrum.cz
Díky Jana

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 322
Poslechnuto skladeb
285
Profil registrován
23.9.2007