Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gauč hard rock-punk / Praha

„Jsme jako kurvy Charlieho Sheena. Platěj nám abysme odešli.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Modrá Vopice

   Taaakžee po tříměsíční pauze jsme 30.9. zahráli na DoDnaFestu v Modrý Vopici. Nutno říct, že jsme za tu dobu nazkoušeli velký chlupatý a dokonce i před koncertem jsme měli tak 1,5 zkoušky v kompletní sestavě, teda s víceméně hostujícím až stálým basákem Kubou, kterej s náma měl hrát naposled (už asi po 3. :D). 

   Hráli jsme 2., po milých Headplug, který tímto zdravim x)). Co mám psát tyvole, začali jsme Hitovou, kotel se zaplnil skupinkou hopsajících individuí, říkali, ať řeknem prdel, dokud sme to neřekli a my se hned dostali do ráže a užívali si to spolu s nima, teda s váma x). Jako už tradičně se občas pár věcí posralo, jako že praskla struna, zapoměl se rytmus, vypadl text nebo se ruka na krku kejtry oběvila o pár desítek pražců dál, než měla, ale na to sere pes, byl to ultimátní zážitek, na kterej budem v dobrym vzpomínat, jako na konečně pořádně vydařenou akci, ze který navíc máme video, takže si můžete rvát vlasy i doma ;) Takovejch koncertů by mělo bejt víc.

Po nás zhrály kapely Ro-Sham-Bo, kterým děkuji, a Black Alert, kterým děkuji. Jinak na Black Alert se mě holky po koncertu dost ptaly takže.. to jsou oni :) Chtějte je, líbejte je, a nás taky x) Díky všem co jste přišli ;) Další koncert bude 3.12. v černošickém klubu Kino.

Adam


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Music Club Havran

Ahoj Kapelo!
Rádi bychom Vás obeznámili s existencí nového pražského klubu U Havrana! Můžete si u nás zahrát za velmi příznivých podmínek a dokonce Vám i rádi vypomůžeme s organizací akce! Více info na našem profilu!

Zobrazit všechny názory »