Gapfruit - Úvod | Bandzone.cz

Gapfruit rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Šetři si síly - Live XT3 25.1.09
  Nezařazeno
 • Díra - Live XT3 26.1.08
  Nezařazeno
 • Rain - Live XT3 26.1.08
  Nezařazeno
 • Vlak - Live XT3 14.1.08
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Newsletter - pozvánky e-mailem, fotky, video, další koncert

Nově si na našem webu http://gapfruit.wz.cz můžete nechat zasílat pozvánky na koncerty e-mailem. Stačí jednoduše napsat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit tlačítkem OK.

Také se na našem webu objevily fotky z koncertů s Jolly Joker v XT3 a v Rock Café pro vítěze soutěže Startér! Kde jste nás úžasně podpořili!

S tím i video s úryvkem z písničky Rychta.

 

Těšíme se na Vás na koncert 23.4. v XT3 Na Praze 3 Žižkov, Rokycanova 29, kde vystoupi i kapela Extroverts.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

CTM

Zdar Gapfruiti! Právě jsme vydali nové EP s názvem Made by Life, máme ho k poslechu na profilu, tak poslechněte a nechte názor:)

Ať to hraje! Zatim CTM?!

Tomáš Roučka

Zdravim, v pátek na zkoušce v kotelně jsem našel odkrytý moje kombo Peavey Valveking 212 s vytrhlým knobem, kterej jsem ještě našel na zemi rozlámanej. Viděl jsem tam ještě dva stejný aparáty, akorát jeden z nich je verze 112, takže předpokládám, že bude jeden váš. Nepřeju si, aby se hrálo nebo sahalo na můj aparát a to platí i pro všechny ostatní naše věci co jsou v kotelně. Pokud dobře vim, nepoužíváme žádný cizí věci, jen pokud se s majitelem dohodneme. Posledně jsme se neshodli s basovym boxem, kterej jsme používali, ale teď po vzájemné dohodě ho nepoužíváme. Viníka se pokusim vypátrat, třeba se mi někdo i přizná a nějak se domluvíme. Nehážu přímo vinu na vás, protože zkoušíme v kotelně celkem 3 kapely a nevim, kdo to konkrétně byl. Kdybyste o něčem věděli nebo se to snad podařilo vám zničit, ozvěte se mi a případně se domluvíme na řešení. Dík za pochopení.

Luceek

nazdaaar... dneska rikali v radiu si predstavte, ze chteji zrusit rock cafe kvuli prilisne hlasitosti konciku... doufam ze se tak nestane, pac je to supa clubik... ale pokud by nahodou ano, tak doufam, ze az po 25: ))))

Zobrazit všechny názory