Ahoj.Jsme začínající Emo-Rapper.Chtěl bych s tebou hodit feat. jeslti by jsi měl zájem;)
ste picusove!!!!!!!!!!!! toys!!!!!
Ahoj.Jsme začínající Emo-Rapper.Chtěl bych s tebou hodit feat. jeslti by jsi měl zájem;)
Hip-hopové/taneční beaty levně - http://bandzone.cz/martiazproducent ;)