we want gigs! :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
we want gigs! :)
griind griind gore gore grind wokatej
Ahoj. Máte fakt super muziku. 12.1. hrajeme v Kainu a hledáme další kapelu co by si to s náma chtěla užít. Zatím nám přislíbili účast Legion. Tak pokud by jste měli zájem, tak se ozvěte. Za Rotgor - Honza
kua, ještě jednou ten link http://absconditor.rajce.idnes.cz…
Zdar, včera to bylo super. Tady je pár fotek
http://absconditor.rajce.idnes.cz…,_Full_Time_Job,_Absconditor_-_3.12.2010 /
Zdar, leták na Komárov
http://usr.bandzone.cz/band/ab…
jo moje tel.723 112 403
Zdar bejci,
nechtěli by jste si zahrát v komárově na akci???
Bylo by to 3.12.10
pic Saska
12.11. hrajem v Dačicích na Rybárně , tak jste , kdo je tam místním , očekáváni , Dodáč
diky moc kaspy, cenime si tvyho nazoru!