Dobře vy :)
neko
mier s vami hoši nemám slov full contact best HH jen tak dál ať se daří kdyžtak čekněte www.bandzone.cz/neko
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
mier s vami hoši nemám slov full contact best HH jen tak dál ať se daří kdyžtak čekněte www.bandzone.cz/neko
Dobře vy :)
Hosi, hip hop moc nemusim, ale tohle se mi vazne libi...klip je vinikajici...respect!!!!
Zdarec panstvo nedáme nějaký gig in da city??At se to v Liberci troch hejbe!!!CBN-Liberec
dobrá práce pánové...
jedinej Libereckej Hop co za něco stojí! PO TMĚ SE ŠPATNĚ HLEDÁ...pecka song!
cuzz, nef veci pecky ))
Ahoj páni, je to fakt na vynikající úrovni. Počínaje kvalitou repu a konče zvukem. Přeju víc takovejch beatů.
Respekt Fullcontact !! Dobrá hudba ! :) Piz
čau chalani.. hey kvalita ale víc se mi libi Podel zdi... škoda že tu neni ale jinak rezpekt... peace
PS: čekkám na další klip :)