FuckEar - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

FuckEar punk-alternative / Telč

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

FuckEar OPĚT NA PÓDIÍCH !!

Upraveno:

Ano, drazí příznivci řvoucích kytar, tahacích akordeonů a tak podobně, je to tak, není to klam - máte opět možnost spatřit své hrdiny a hvězdy na pódiích! A to ve starý dobrý sestavě! Navíc se můžete těšit na dvě nový pecky z notovýho sešítku pana kapelníka a převelice částečně baskytaráka! Na obě akce se těšíme jak sviň, ruce nás už svrběj, tož doražte nás podpořit, nebo jen tak na piváka!

V pátek 15. jsme už zahráli na Jemnickým Barchanu v letňáku po výborných syčákách z Indienami, náš rachot byl tedy už za tmy a vystoupení se myslím až na pár kurva nepřesností zdařilo. Do Made in to vychytáme. Díky teda Vám, jemničtí neúnavní pankáči! A taky Ondrovi Ferdanovi, že je prostě tak fajn pořadatel :D :). Těšíme se teď na Vás do Třeště, pankáči, rokáči, skáčkaři a podobná havěti! 

Podruhý (a tady celkově potřetí) si zařádíme právě v Třešti zase v Schumpetráku na zahradě na můžu napsat už tradičním minifestiválku MADE IN TŘEŠŤ a to 30.6., kam se též nesmírně těšíme, protože je tam vždycky kýbl známých, kamarádů a příjemná atmosféra s fajn pořadateli :). Zde by se taky mohly zjevit Němčice se Šrotovým nezaměnitelným pogem! Takže když ne 15.6. do Jemnice, tak alespoň ke konci měsíce zvedněte svý růžový zadky a můžete v Třešti s námi a dalšími oslavit třeba konec školy na střední, nebo posraný zkoušky na vejšce, jako někdo z nás např. :D. Takže jo, to je prozatím všechno a nemůžem se Vás dočkat v Třešti !!

Zdraví Vaši oblíbení UŠOMRDI


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Shami


Bez profilu

Ahoj vsem, jiz od pondeli 1.rijna muzete opet registrovat svoji skupinu v letosnim jubilejnim patem rocniku souteze amaterskych kapel

AlternativaPro Prize 5.

Tesime se na Vasi ucast.

Vse podstatne se dozvite na strankach www.alternativaproprize.cz.

Zobrazit všechny názory »