FuckEar - Úvod | Bandzone.cz

FuckEar punk-alternative / Telč

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • FuckEar (Balada) - Intro
  Nezařazeno
 • FuckEar (Balada) - Balada
  Nezařazeno
 • FuckEar (Balada) - Dilema alkoholikovo
  Nezařazeno
 • FuckEar (Balada) - Teror ČD
  Nezařazeno
 • FuckEar (Balada) - Bejt svůj
  Nezařazeno
 • FuckEar (Balada) - Visti jeho
  Nezařazeno
 • FuckEar (Balada) - Svlíkací
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

FuckEar OPĚT NA PÓDIÍCH !!

(Upraveno: )

Ano, drazí příznivci řvoucích kytar, tahacích akordeonů a tak podobně, je to tak, není to klam - máte opět možnost spatřit své hrdiny a hvězdy na pódiích! A to ve starý dobrý sestavě! Navíc se můžete těšit na dvě nový pecky z notovýho sešítku pana kapelníka a převelice částečně baskytaráka! Na obě akce se těšíme jak sviň, ruce nás už svrběj, tož doražte nás podpořit, nebo jen tak na piváka!

V pátek 15. jsme už zahráli na Jemnickým Barchanu v letňáku po výborných syčákách z Indienami, náš rachot byl tedy už za tmy a vystoupení se myslím až na pár kurva nepřesností zdařilo. Do Made in to vychytáme. Díky teda Vám, jemničtí neúnavní pankáči! A taky Ondrovi Ferdanovi, že je prostě tak fajn pořadatel :D :). Těšíme se teď na Vás do Třeště, pankáči, rokáči, skáčkaři a podobná havěti! 

Podruhý (a tady celkově potřetí) si zařádíme právě v Třešti zase v Schumpetráku na zahradě na můžu napsat už tradičním minifestiválku MADE IN TŘEŠŤ a to 30.6., kam se též nesmírně těšíme, protože je tam vždycky kýbl známých, kamarádů a příjemná atmosféra s fajn pořadateli :). Zde by se taky mohly zjevit Němčice se Šrotovým nezaměnitelným pogem! Takže když ne 15.6. do Jemnice, tak alespoň ke konci měsíce zvedněte svý růžový zadky a můžete v Třešti s námi a dalšími oslavit třeba konec školy na střední, nebo posraný zkoušky na vejšce, jako někdo z nás např. :D. Takže jo, to je prozatím všechno a nemůžem se Vás dočkat v Třešti !!

Zdraví Vaši oblíbení UŠOMRDI

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Shami

Ahoj vsem, jiz od pondeli 1.rijna muzete opet registrovat svoji skupinu v letosnim jubilejnim patem rocniku souteze amaterskych kapel

AlternativaPro Prize 5.

Tesime se na Vasi ucast.

Vse podstatne se dozvite na strankach www.alternativaproprize.cz.

Zobrazit všechny názory