Ahoj kluci,
rádi si k vám přijedeme zahrát. Navrhněte termín a poté dáme na oplátku Plzeň, ok? Bassabused
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj kluci,
rádi si k vám přijedeme zahrát. Navrhněte termín a poté dáme na oplátku Plzeň, ok? Bassabused
A JE TO TU !!!!
EXKLUZIVNÍ ! NEVÍDANÉ ! NESLÝCHANÉ !
http://www.youtube.com/watch?v…
Ha! Foto na http://vejdulka.rajce.idnes.cz/11.10._2…
a můžete se těšit na luxusní video G.T. .... Basa totiž není jediný nástroj, který bravurně ovládá...
Čuus! Dobrej vkus! ;) Mám teda někomu nabídnout výměňák?
Tchuuss. kdyz fandit tak jen tem nejlepsim!!! ;) Hele rad bych prisel, ale uz jsem prislibil ucast na party FunThomase v Pardubicich, kamaradi byli posledne spokojeni s mym "zvukarskym umenim", tak me chteji zase :) Ale pristi akci uz nevynecham ;)
noo už teď se těšim na ten váš koncert v Raketě:)) na viděnou 24.10 :))
NEW SONG !!!! TAK ČEKUJTE!!!!!!
DOKONALEJ AMATERISMUS!!!!!
bylo nám nabídnuto několik termínů pro koncerty, ale pro přetíženost některých našich členů bohužel nelze dohodnout ni jeden. Snad že, 6.4. 2024 to snad nikdo nic nemá ( ...... podívám se raději do diáře). dochází mi trpělivost a již moje chabé aktivity v plánování akcí ustávají. Odcházím do ilegality. .!! G.T.
Jasan pohoda, jsem rád, že se to urovnalo, mejte zdar
Kucí, nechcete hrát v Práglu? třeba ještě s nějakejma spřízněnejma kapelkama?? Kdyby johooo tak volejte Danovi
(produkce koncertů)
+420 773 22 55 12
dan@chateaurouge.cz
nebo mi dejte vědět :)
pac a pusu