Wowww La composition est superbe. C'est dommage que je ne comprends pas le Tcheque. quel qu'un a la traduction SVP. Dobry hodne!!! hehehe
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, Fando a Frýdo mohli bychom si vás dát do zpřízněných?
Ahoj,zdraví Varáci
Ahoj JIMMIE . Hrajem třetího před Miky bandem , tak se přijdte podívat ČAU FRÝDA & CO.
Wowww La composition est superbe. C'est dommage que je ne comprends pas le Tcheque. quel qu'un a la traduction SVP. Dobry hodne!!! hehehe
Ahoj! jste taky plzenaci! hrajete se Miky Band- asi to bude ACW Saloon, jo? My take mozna- nevim presne ale chceme delat tam spolecne Koncert se kapelou Jauajz (anebo Shivers?)uz nezapamatuji nic... :)
super....ještě malý dotázek..když táborová tématika... bude součástí přebalu CD aspoň špekáček??
Nano, na CD se musíme pořádně připravit ! Cd bude s táborovou tématikou, jistě chápeš, že nastřádat dostatek písní je i pro nás dost těžké, v březnu jedeme na výpravu do hor, tak doufáme, že nějaká inspirace určitě přijde...Díky za podporu
Hrajeme 3.3. v Plzni se skupinou Miky Band, máme přichystané nové písně s táborovou tématikou, tak se můžeš těšit..
A co koncerty? Budou? :)