From Day To Day - Úvod | Bandzone.cz

From Day To Day post hardcore / Litvínov

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

18. února 2013
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • I Feel Remorse, No Anger ("To: Humans" 2012)
  Nezařazeno
 • We Lost Ourselves ("To: Humans" 2012)
  Nezařazeno
 • Lost Mind ("To: Humans" 2012)
  Nezařazeno
 • Our End Is Coming ("To: Humans" 2012)
  Nezařazeno
 • My World (Piano Version Instrumental)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Kapela ukončila svou činnost

Dámy a pánové, oznamujeme Vám, že kapela From Day To Day oficiálně ukončuje svou činnost. Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli poznat mraky skvělých lidí, jsme rádi za lidi, kteří za námi stáli a podporovali nás. Naše největší poděkování patří kapelám Faces Are Fiction (official)Call Tracy, Deaf Mouse, Fallen Faith, bez nich bychom nebyli tam, kde jsme byli. Dále patří největší poděkování samozřejmě naším "fanouškům", rodinám a našim nejbližším.

Mohli by jsme se tu o tom rozepsat na 200 odstavců, ale kdo by to pak četl. Řekneme jen to, ať podporujete ostatní kapely, choďte na koncerty, a kupujte merche, protože to vše pro kapelu znamená nejvíc. Peace & Love.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

NzedHieds

amlodipine side effects coughing <a href="https://norvascamlodipineshe.com/ ">what painkillers can i take with amlodipine</a> amlodipine generic

Zobrazit všechny názory