From Day To Day - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

From Day To Day post hardcore / Litvínov

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Kapela ukončila svou činnost

Dámy a pánové, oznamujeme Vám, že kapela From Day To Day oficiálně ukončuje svou činnost. Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli poznat mraky skvělých lidí, jsme rádi za lidi, kteří za námi stáli a podporovali nás. Naše největší poděkování patří kapelám Faces Are Fiction (official)Call Tracy, Deaf Mouse, Fallen Faith, bez nich bychom nebyli tam, kde jsme byli. Dále patří největší poděkování samozřejmě naším "fanouškům", rodinám a našim nejbližším.

Mohli by jsme se tu o tom rozepsat na 200 odstavců, ale kdo by to pak četl. Řekneme jen to, ať podporujete ostatní kapely, choďte na koncerty, a kupujte merche, protože to vše pro kapelu znamená nejvíc. Peace & Love.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

fanyb

To je fakt škoda chlapi. Jste SUPER. Škoda že jsme nesychronizovaly alespoň to video. Tak na památku, co mi zbylo na PC

Zobrazit všechny názory »