s logem je to takto :
www.lomofuture.xf.cz/logobasic.JPG" class="nw">http:///www.lomofuture.xf.cz/logobasic…
křivky tam nejsou, neb není software, tak na to bud jebejte :)) nebo si to namalujeme pastelkou :)))
a bububu! hezký svátky! kvüüüüüü!











