Hardcore v duši a v hlavě nápady Freeoni,poslouchal jsem vaše new songs a musím uznat a konstatovat,že posun směrem k volume doprava je opravdu znát.Muzika má drive,frčí to a celé to zní uplně jinak než za starejch časů.Každopadně obdivuji rychlost vašeho nasazení na tvorbě new reportoáru,ikdy ž malá muška tam poletuje,a to jest nápodobnost či jak to definovat s kapelama jako Cocotte,J.Joker,...ale co já si mohu vyskakovat,dávám 4 hvězdičky,zdraví Magua.HOWGH










