Freeon - Názory | Bandzone.cz

Freeon progressive-schlager / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 2009/ Motýl
    Nezařazeno
  • 2010/ Hnus negativní
    Nezařazeno
  • 2009/ Pokušení
    Nezařazeno
  • 2009/ Živé terče
    Nezařazeno
  • 2009/ Anděl
    Nezařazeno
  • 2010/ Vstávej kámo
    Nezařazeno
  • 2010/ Kruh
    Nezařazeno
  • 2010/ Mozky
    Nezařazeno
  • 2010/ Satelit
    Nezařazeno
  • 2010/ eWa @ Wašek
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Pavel Liška alias Řípa

Hardcore v duši a v hlavě nápady Freeoni,poslouchal jsem vaše new songs a musím uznat a konstatovat,že posun směrem k volume doprava je opravdu znát.Muzika má drive,frčí to a celé to zní uplně jinak než za starejch časů.Každopadně obdivuji rychlost vašeho nasazení na tvorbě new reportoáru,ikdy ž malá muška tam poletuje,a to jest nápodobnost či jak to definovat s kapelama jako Cocotte,J.Joker,...ale co já si mohu vyskakovat,dávám 4 hvězdičky,zdraví Magua.HOWGH

DRUMERMAX

Ahoj chlapaci,presne jak pise hosik podemnou!!Doufam ze to neni finalni zvuk:::Byla by to skoda protoyze vase banda je dobra!Nemohu si jako bubenik odpustit jednu vec,a to je ten silne az nechutne namlaskany kopak,ktery vse zabiji!Nema vubec zadny tah!!!,a vzhledem vybornejm rifum kytarysty a cinkavy base je to velka skoda! Jinak smekam pred kytarystou,vzdy jsem takovyho chtel mit po prave ruce od soupravy!!!Skoda!!! DRUMERMAX

Bez profilu

Cherreda

Uf, v první chvíli jsem si myslel, že mám pokažená sluchátka. :)) Doufám, že Satelit není final master? Jasně, je to demo, ale čekám trochu víc tunningu. ;) Tak se snažte. ;)
Čuus na chodbě, Pavel

( U odpovědi Karlovi jsem se málem po... :D Doufám, že nedostanu podobně... :D )

Bez profilu

Halfordtributeband

cus kluci.. mate chybu v nazvu nasi kapely... My jsme Halford Tribute Band :o) Díííky za opravu

Holly

Novej basak me nahodou bavi, satelit je slusna pecka, tesim se na dalsi, a vzheledm k tomu, ze do lyse nad labem to mam kousicek tak se ucrite toho 24.4. dostavim. Tak at to hraje!

Holly

rOy

počkej ještě na další kousky, třeba se ti zalíběj..

Bez profilu

Karel

Novej song v celku dobrej,ale sory..jako posun k lepšímu mi to nepřijde.Výměna basy? Zbytečná...třeba je dobrej...ale pochopil bych kdyby to byl extra střelec..Uvidíme...zatim se moc nepředvedl...
P.S.Už se těšim až mě tady všichni roznesou (pardon vyjádřil jsem svůj názor).Karel Lochman-Příbram

Veniza

cau vy kotata:-) fotky dodelam pres vikend uplne, jinak - maknete vy nejak s tema sms kama:-)