Forbes-Country music - Úvod | Bandzone.cz

Forbes-Country music country / Beroun

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Převozník
  Nezařazeno
 • Na rybách
  Nezařazeno
 • Rád se ztrácím
  Nezařazeno
 • Blues o noční návštěvě aneb Má co chtěla
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

22. Ročník Zbečenský kapr

(Upraveno: )

O tradičně vynikajícího uzeného kapra se také již tradičně i letos utká Váš Forbes. Ale víc než o kapra půjde o pohodové odpoledne plné trampské, folkové i country muziky a o setkání kamarádů na romantickém místě nad Berounkou. Kde a kdy? Zbečno, restaurace U Šebků, 4.6.2022 od 13 h.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Vašek Skořepa CŠV

Ahoj poslechl jsem si písně tady na bandzone. No já nejsem muzikant ale amater video a právě natáčím takové akce kemp - víkendy nebo li víkend v kempu s country. Ale není to za prachy je to jen zábava, přijede se v pátek do nějakého kempu a večer se hraje a zpívá ale jako jamování, tak že přijedou i další muzikanti a improvizuje se. Navíc se v sobotu odpoledne obrazí okolí, tedy kdo chce a v sobotu je pak rozlučkový večer s celým kempem. Vše natáčím a fotím. Videa pak běží na youtube. Pošlu jen ukázku.
https://www.youtube.com/watch?v=jW33Qm4…
Kdyby jste měli zájem si udělat si příští rok víkend někde v kempu i s lidmi tak není problém. Je to spíš zábavná akce pro lidi, neorganizovaná, jen se sbalí nástroje, pingl auto a jede se..jednoduše. Lidi také sblbnu kdo pojede a je sranda....Zatím ahoj Vašek.countrysedyvlk@seznam.cz Internet mě zná :D

Bez profilu

Karel Fous

Ahoj kluci, vaše Rád se ztrácím je prostě nejlepší !!! Už se těšíme na hory ! Karel.

Zobrazit všechny názory