Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Radim Flender folk-pop / Praha

„Tak se mi to CD hezky klube :-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nové album

Upraveno:

Již v listopadu domícháme a možná i vydáme nové album, na kterém bude výběr deseti písní a na němž zahostují zpěvačky jako Lucie Vondráčková, Eva Burešová, nebo Anička Slováčková. Tak se těšte, já se těším moc :-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Karla


Bez profilu

Radim Flender a lidi kolem neho , levicovy hnus , stejne jako Felix Slovacek, Dada Patrasova, nebo Michal David. Fuj

Josef Ouředník


Bez profilu

Vzkaz pro paní Evu Volejníkovou, vážená dámo, pokud si o seskupení kolem Radima Flendra myslíta, že je toto seskupení geniální, potom bud hudbě vůbec nerozumíte, nebo jste absolutně mimo mísu. Jsou zde daleko skvělejší talenty, ale v tomto se absolutně neorientujete. J. O.

Volejníková Eva


Bez profilu

Tak... Díky kamarádce jsem přišla k této geniální a vyjímečné skupině, ze kterých doslova kouká radost z toho, co dělají a jak... Jsou neskutečně sehraní, nejen jako muzikanti, ale i jako lidi. Neskutečný pohlazení po duši, pro uši... Co člověk sám nedokáže říct vlastním slovem, oni vystřihnou během chvilky a dokreslí melodií. Je to opravdu radost s nimi posedět, poslouchat je. Strašně se mi líbí, že i pak po koncertu jdou mezi lidi, posedí, povídají si... Moje nová srdeční záležitost!

Zobrazit všechny názory »