Škoda, škoda jak cyp. Doufám že ste našli adekvátní náhradu, Chris Barnes předpokládám, na ni?666
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Škoda, škoda jak cyp. Doufám že ste našli adekvátní náhradu, Chris Barnes předpokládám, na ni?666
Děkujeme moooc !!!
Good metal!!:o)
Na jednu stranu škoda... na druhou stranu nová krev, nový směr... ? Hm, uvidíme/uslyšíme na PRJ v DB :)
Tak super ;)
Děkujeme moc za podporu ! pro fandy jako jste vy se muzika jakou děláme krásně tvoří.
To: LustfulVamp ..... nové věci pro nové cd jsou už skoro hotové zatím je testujem na koncertech ale někdy letos se oběví i zde.
Boží lidi...:-)) To nemán prostě chybu...Jen tak dál...:-)
yeeessss,fuckingood...přesně tohle můžu,hutný jak sviňa,do toho melodický sólíčka,pan vocalista hudruje také skvěle.....myslím,že v létě se uvidíme,asi k vám budu mít cestu s Dark Pagan Thoughts.takže zdarec,motherfuckers....buena suerte,hernan
Zdravím :)
Tož dobré, čekala jsem, že tu bude něco nového, když zvete.. Nemáte nějaký nový songy, hm?? :)
Díky moc vám všem !!!