Final Destiny - Úvod | Bandzone.cz

Final Destiny melodic-metal / Frýdek-Místek

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Out Of The Dark (voc: San)
  Out Of The Dark
 • Fallen King (voc: San)
  Out Of The Dark
 • Calling (voc: San)
  Out Of The Dark
 • Final Destiny (voc: San)
  Out Of The Dark

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Představujeme nového bicmana!

(Upraveno: )

Je to tady! Bifrost je otevřen a náš Thor, v civilu jménem Peter Balušík, sestupuje na Miðgarðr coby nový bicman FD! Klučina od slovenského moře v Námestově ví, jak udeřit do nádobíčka, což ocenil i takový Roland Grapow, následován bezpočtem hudebníků, s kterými Peťo hostoval i aktivně hraje. Thore, vítej v bandě!
Jádro Final Destiny je konečně kompletní a teď se můžeme naplno věnovat jen a jen muzice, skládání a koncertování.
Děkujeme všem, kteří nás v krušných časech podpořili, hudebníkům - speciálně bubeníkům, co se účastnili našich konkursů a ano, taky těm, co nám házeli a házejí šutry pod nohy - ty jsou teď pevným základem pro naši novou muzikantskou čtyřku.
Zůstaňte s námi, máme hezkou řádku dalších zajímavých novinek, které potěší nejen vaše uši. Užívejte a těšte se, je na co!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa