filip drlík - Úvod | Bandzone.cz

filip drlík indie-folk / Bílovice nad Svitavou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Hindsight
  Hudba ze světlíku
 • Pustina
  Hudba ze světlíku
 • Her Heart
  Hudba ze světlíku
 • Taneční páry
  Hudba ze světlíku

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Hudba ze světlíku

(Upraveno: )

Nastal čas trochu oživit i můj bandzone, trochu jsem to tu zanedbal, takže lehce omést pavučiny a... představit debutové CD. Moje prvotina se jmenuje Hudba ze světlíku, a můžete si ji koupit tady:

Hudba ze světlíku na Fair Price Music

Poslechnout si ho celé můžete v albu na YouTube:

Odkaz na album na YouTube

Nebo si můžete projet těch pár nových songů, které jsem nahrál sem na BZ ;)

Na albu se obrovsky podílela spousta skvělých kamarádů, Maňas nahrával, mixoval, masteroval, produkoval a zvučil, Šimon hrál na kontrabas a produkoval, Tereza hrála na housle, Jarda hrál na saxofony, Robin hrál na baskytaru, Katka zpívala, Duncan podporoval a poslouchal, PT poslouchal a zařídil v podstatě celej křest, Verča navrhla a nakreslila úžasnej cover:

Desítky desítek dalších skvělých lidí přišly na křest, pomáhaly lajkováním a sdílením a podporou.

Děkuju vám všem!

f

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Phillinguist

Zdar Václave!
dík, že ses ozval, su rád :) Teď si dávám od koncertování menší pauzu a tvořím novej matroš, ale pak bych třeba i rád dojel do FM ;) Díky a měj se a napiš příště třeba na filip.drlik(at)gmail.com

Bez profilu

Václav Chujebák

Zdar,

taxi neska poslouchám Startér a hle, sám Velmistr Filip Drlík. Tak nakonec ti anglisti/amerikanisti nejsou úplně zbyteční..;=D Dej vedět, až budeš koncertovat - rád si zrobím z FM výlet!

PS: Napsal bych ti na F(ak)B(uk), ale žádný nemám.

Zobrazit všechny názory