Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Moc hezký zpívat o tom jak si začínal ... :-) má to něco do sebe ...
moc pěkný... poved se ti x)
cuss kamo...no vidim ze jedes porad dal to sem rad :) a s lidus taky vpoho nejspis tome tesi jeste vic :) tak doufam ze uz ji nezlobis :D....ja se chistam na cd a kamos my nabidl studiovou kvalitu kdybys mel zajem bejt natom cd tak vzdycky vis kam semy muzes ozvat :)
cuss kamo...no vidim ze jedes porad dal to sem rad :) a s lidus taky vpoho nejspis tome tesi jeste vic :) tak doufam ze uz ji nezlobis :D....ja se chistam na cd a kamos my nabidl studiovou kvalitu kdybys mel zajem bejt natom cd tak vzdycky vis kam semy muzes ozvat :)
Ta novinka neni moc muj styl ... :) takze tesim se na dalsi track :) ale jen tak píše se "Chyby" ;) jen at pak nevypadáš blbě ;)
Ahojky,
je to úžasný,dávám ti add:o*
zdravím =-) čím dál tím lepší =-) rád bych tě pozval na poslech new tracku a koment peace =-)
Okey nemam nic proti něco mužem udělat ..
Peace Lattler
Zdravim, rudy seš lepší a lepší, máš na to, to někam dotáhnout..:) opravdu jo.! Skládáš texty nad kterýma se člověk pozastaví a popřemýšlí...a tak to má být:) Těšim se moc na další spolupráci...;) měj se BlacK-ShiT