Fight-Příběh...X) - Názory | Bandzone.cz

Fight-Příběh...X) hip hop-rap / Pelhřimov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Fight-Příběh
    Nezařazeno
  • Fight-Vzpomínám lásko !Big New!
    Nezařazeno
  • Nevzdát se *Big NeW*-F-iGhT
    Nezařazeno
  • F-iGhT-Rap (!NeW!)
    Nezařazeno
  • F-ighT ft. SmaJk-Chyby *!Big New!*
    Nezařazeno
  • Bery4B ft.Fight-Život za lásku
    Nezařazeno
  • F-Druhá šance!*NeW*!
    Nezařazeno
  • F-Vzpomínky!*NeW*!
    Nezařazeno
  • Fight-Nejcenější
    Nezařazeno
  • Fight ft.smajk-láska a boj
    Nezařazeno
  • BlacK-ShiT(ft.Fight)Nechme uz jit
    Nezařazeno
  • Fight(ft.BlacK-ShiT)-Podraz
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Anett

Moc hezký zpívat o tom jak si začínal ... :-) má to něco do sebe ...

Bez profilu

anett

moc pěkný... poved se ti x)

Petr Bery

cuss kamo...no vidim ze jedes porad dal to sem rad :) a s lidus taky vpoho nejspis tome tesi jeste vic :) tak doufam ze uz ji nezlobis :D....ja se chistam na cd a kamos my nabidl studiovou kvalitu kdybys mel zajem bejt natom cd tak vzdycky vis kam semy muzes ozvat :)

Petr Bery

cuss kamo...no vidim ze jedes porad dal to sem rad :) a s lidus taky vpoho nejspis tome tesi jeste vic :) tak doufam ze uz ji nezlobis :D....ja se chistam na cd a kamos my nabidl studiovou kvalitu kdybys mel zajem bejt natom cd tak vzdycky vis kam semy muzes ozvat :)

Retore

Ta novinka neni moc muj styl ... :) takze tesim se na dalsi track :) ale jen tak píše se "Chyby" ;) jen at pak nevypadáš blbě ;)

Bez profilu

BlacK-ShiT

Zdravim, rudy seš lepší a lepší, máš na to, to někam dotáhnout..:) opravdu jo.! Skládáš texty nad kterýma se člověk pozastaví a popřemýšlí...a tak to má být:) Těšim se moc na další spolupráci...;) měj se BlacK-ShiT