Fifty percent virgin - Úvod | Bandzone.cz

Fifty percent virgin pop-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Land Rover - DEMO
    Nezařazeno
  • Let me go - DEMO
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Fifty percent virgin

Ahoj jsme kapela, která se dříve jmenovala The Headache po  odchodu  starých členů a příchodu nových  jsme si řekli. "Co se  přejmenovat?". Nový styl, noví členové tak také i nový název. Doufáme že se někomu zalíbíme a občas si nás poslechne. :)

Fifty percent virgin

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Věra

Ahojky, ráda bych získala zkušenosti jako herečka ve videoklipech. Kdybyste někdy měli zájem - vera.bnj@seznam.cz - fotky zašlu :)
Díky

NAŠE STUDIO dlouhodobé ukončení činnosti.

Ahoj kapelo,
NAŠE STUDIO bude za nedlouho slavit svoje třetí narozeniny a proto nastal čas se posunout o kus dál. Za ty tři roky moje služby využilo téměř tři desítky kapel a jsem rád, že některé se i opakovaně vrací :). Nově se můžeme těšit na fungl novou zvukovou kartou MR816CSX, Novou výpočetní techniku firmy Apple a také nejnovější software Cubase 6. Věřím, že mi to pomůže vytvářet opět o něco kvalitnější nahrávky :) Největší překvapení je, že ceny zůstávají stále stejné !!!:) NAŠE STUDIO TOTIŽ PODPORUJE ZAČÍNAJÍCÍ KAPELY :)

Zobrazit všechny názory