zdarec borci, vyzdravte bubenickýho(přému)ať to šlape. b.o.b.dRY
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdarec borci, vyzdravte bubenickýho(přému)ať to šlape. b.o.b.dRY
U me na blogu je k nalezeni link na moje fotky z Noveho Bydzova :)
Včera v NB super mazec...
včera Bydžov velká paráda! doufám,že až přijdu příště, Slova nezní zazní;)
zdravim a chci se zeptat jestli budete v nejblizsi dobe hrat v Praze?
Nové věci jsou parádní...ale na první poslech synchronized se nezapomína ))
cheeres
A / E
Parádní tvorba. Kdyby jste hráli ještě s projekcí za zády (jako máte v klipu), tak to bude téměř dokonalý.
Ahoj, začal jsem teď fotit pro nový server Photomusic.cz a přidal jsem tam i pár trochu starších akcí, takže tam najdete i fotky ještě z Christ Mosh Beast 2008
http://www.photomusic.cz/report/18…
Včera parádní madhause..klip máte hodně zajímavej stejně jajo tu muziku!!
Ahoj,není zač..