Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

žwejkačka Žena, 31 let / Litoměřice

Profilový obrázek žwejkačka

Playlist je prázdný :(

Fanoušek žwejkačka si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Rockfest Bohušovice

Takže Rockfest..nejvíc se mi líbily kapely Kombajn a Magma hotel a Špejbls Helprs..ač nejsem žádnej fanda Kryštofů. musela jsem uznat, že i ty byli celkem přijatelní, ale zbytek se mi moc nezamlouval, nebo jsem ho prospala  :D hlavně jsem tam měla dělat fireshow okolo 22:30..najali si mě, dali mi listek zadara a já měla všechno připravený..plánovala jsem, že od 12 budu mít 7 hodin času na to, se opít a pak 3 hoďky na vystřízlivění..no jenže bylo vedro, ja pila a pila a pila, takže jsem si moc neuvědomila kolik je no a byla jsem celkem dost přiopilá..nějak jsem se vzpamatovala šokem, když jsem zjistila kolik je, ale pořád jsem to  stíhala..dala jsem zvukařům CD s hudbou na kterou jsem mela točit cca pul hoďky, ale ty zasrani mi to tam nepustili..po pár pokusech jsme na ně šli s PJ, pač když teď děláme ten Kick-box, tak si celkem věříme..oba jsme v tý době byli docela na kaši a to nám dalo ještě víc síly..narostly nám ramena..:) no a tak žádná fireshow nebyla..hlavně rockfest sám o sobě už začíná být spíš popfest..snad se pořadatelé probudí a daj tam na příští rok něco sakra lepšího!
Zobrazit všechny články »

Poslední názory

Noizztoy

Čau,
jsme kapela NoizzToy a před nedávnem jsme vpustili do světa nové EP s názvem Book of You, přijď si ho poslechnout na náš Bandzone profil a jestli se Ti bude líbit, můžeš nás podpořit tím, že si nás přidáš do svých oblíbených kapel.
Díky, ať se daří, NT.

Existence

zdarec...zveme tě na mikulášskou jízdu 4.12.2010 do Baronky ;) Poslední koncert v rámci SonicFear Tour 2010...Forrest Jump, Hannibal Lecter, Existence, Scream Of The Lambs....dorazíš? ;)

Zobrazit všechny názory