Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zrzavej Satánek Muž, 26 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Zrzavej Satánek si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Smrt a život neboli stručně o mě

Muj styl je prostý, ale komplikovaný, jemný ale hrubý.... Jak si to tak vezmete... Hudbou žiju a hudba žije mnou.... věřím v boha, uctívaje ho stejně jako pána satana. Mám rád život jakožto dar od boha, smrt jakožto zplácení dluhů. Ale nejraději mám (asi jako každý z NÁS) pěkné holki;) Jinak kdybyste potkali někde na ulici zrzavýho metallistu ve steelech a gothic kabátu z nosferatu, mužete si domyslet, že to já nejsem, protože nechci abych to byl.... neptejte se proč žvatlám tydle nesmysli, když to sám nevim;) tak to je snad zatím vše;)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Toad in the Stone

Ahoj :)
omlouvám se za spam, kterýho je tady na všech profilech hodně, ale myslim, že jinak tady kapela hold neupozorní. Každopádně...jsme nově založená alternativní rocková kapela z Prahy, která ani ne před měsícem vydala svoje první EP.
Budeme moc rádi, když zabrouzdáš na náš profil, poslechneš si nahrávky a třeba se zařadíš mezi fanoušky. :) No a když ne, tak budeme rádi za jakýkoliv ohlas na nás a naši tvorbu.
Díky moc a měj se. :)
Toad in the Stone

Zobrazit všechny názory