Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ziggy Zagg Muž, 45 let / Šluknov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Ziggy Zagg si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Killerpanda

Ahoj Ziggy,
děkujeme za pochvalu a podporu. Náskok máme drtivý, nevím, co by se muselo stát, aby to nedopadlo:) Jinak do této soutěže jsme se nehlásili, byli jsme vybráni BZ týmem. A i přesto, že se nepovažujeme za typickou kapelu pro RFP, jistě chápeš, že taková to nabídka se prostě neodmítá:)
Po půlnoci navrátíme do playlistu zbylé songy, tak ti přeji příjemný poslech:)
Měj se pěkně a pozdravuj ve Šluknově! (nejlépe Adélu Hubenoůů :)))

Killerpanda

Krásný den!
Ještě nikdy jsme takhle hromadně neobepisovali naše fanoušky na BZ, ale tentokrát nám to za to doopravdy stojí! Máme totiž jedinečnou možnost zahrát si na slovutném ROCK FOR PEOPLEu a potřebujeme k tomu právě VÁS! Soutěž probíhá zítra, tedy ve STŘEDU, a na festival se dostane ta z šesti nominovaných kapel, která bude mít za STŘEDU nejvícekrát vyslechnutou skladbu v BZ přehrávači na svém profilu.
Omlouváme se všem, které touto zprávou otravujeme, a od srdce žádáme všechny, kteří nám chtějí s touto jedinečnou příležitostí pomoci, aby si zítra klikli na náš BZ profil a načetli skladbu, která bude umístěna v přehrávači. Po vypnutí prohlížeče lze tak učinit opět po dalších 60ti minutách, takže nespavci a naši überskalní fanoušci nám tak můžou svými poslechy poslat až 24 hlasů za celou středu ... nebo můžete prostě jen nechat běžet přehrávač celý den a ztlumit si zvuk! :D Mnohokrát vám DĚKUJEME a slibujeme, že s něčím podobným vás otravujeme na dlouhou dobu (možná i nadobro) naposledy! Vaše PANDY! :*

Smashed Face

Ahoj,
tento víkend plánujem srovnat se zemí ústecký kraj! V pátek 25.9. hrajeme v Děčíně a v sobotu 26.9. v Teplicích, takže když se budeš vyskytovat někde poblíž, oceníme, když nás přijdeš podpořit! Více info najdeš na našem profilu v sekci Koncerty!

Fred / SF crew

Zobrazit všechny názory