Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zámostí Třebíč

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Zámostí si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Fotosoutěž o ceny na webu festivalu Zámostí

Prvního března 2010 odstartoval na webu letního kulturního festivalu Zámostí první ročník fotosoutěže Festivaly na spoušti. Tématem soutěže jsou hudební festivaly, ale i jiné hudební akce, dýchánky a večírky, na kterých se alespoň trochu hrálo.

Soutěží se ve dvou kategoriích - Festival na pódiu a Festival pod pódiem (více informací o jednotlivých kategoriích najdete na webu www.zamosti.cz).

Zúčastnit se může každý, kdo zvládne zmáčknout spoušť foťáku a má dost odvahy prezentovat svoje výtvory veřejnosti, jinými slovy, vyhrát může i dítě, když jeho fotka zaujme odbornou porotu.

Hlásit do soutěže se můžete během celého měsíce března, uzávěrka je 30. 3. 2010. Vítěze vyberou hlasováním návštěvníci webu Zámostí a odborná porota. Pro tři nejlepší fotografy jsou připraveny vstupenky na letní kulturní festival Zámostí, který se koná první červnový víkend - 4. a 5. června 2010 - v Třebíči a prezetace vítězných fotografií na prestižní třebíčské výstavě Open per4mance.

Podrobnější informace a přihlášky do soutěží najdete na webu www.zamosti.cz

O festivalu Zámostí

Zámostí je letní kulturní open air festival. Koná se pravidelně první červnový víkend na podzámecké nivě v Třebíči. Během konání festivalu se ve čtvrti Zámostí, zapsané do UNESCO, konají performance, hudební vystoupení a různé spontální akce. Mezi další projekty neodmyslitelně spojené s festivalem patří filmový klub a výstava lokálních umělců s názvem Open per4mance. Díky skvělé atmosféře a šťastnému výběru účinkujících se Zámostí stalo jedním z desítky nejlepších festivalů Česka.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 173
Profil registrován
4.3.2010