Diamond MC's
Ahoj jestly cheš tak se zastav na našem profilu a dyžtak hoď koment. Budeme rádi za co koliv. Díkss :-)
Diamond MC´s
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj jestly cheš tak se zastav na našem profilu a dyžtak hoď koment. Budeme rádi za co koliv. Díkss :-)
Diamond MC´s
Čekuj romantický promowideo a wideo ze studio sešnu...sem wideo bůh...každou chwýlí nowinky k DEMU...Luiz ....yeap
bla bla bla... zdravíme :) přijď v pátek do Trezoru (Dobříš) ..bude riť :)
tvý Klepetos :)
Zdravim, zkontroluj profil je tam nová věc od Čika a NorBuka se spoluprácí F.A.G,a zanech koment. ..dík a čau:)
Č.i.k.o
Zdravim, zkontroluj profil je tam nová věc od Čika a NorBuka se spoluprácí F.A.G,a zanech koment. ..dík a čau :)
Č.i.k.o
Zdravim, když budeš mít chvíli čas čekuj nový beaty v playlistu ;) předem dík Cross
Ahoj,děkujem za podporu a snad se setkame na nějakym koncertě.)
ahoj vorlicek ked budes mat cas kukni nas profil. nahrali sme nase prve cd-cko :) a kludne mozes okomentovat :) mozno sa ti zapacime :) z pozdravom SCO
Ahoj Vorliku :) kdyz budes mit chut jukni na nas profil na BZ a poslechni nase songy. Vosy ted budou litat a bodat po prazskej klubech :) zveme Te na koncert v ramci prazsky klubovy noci 9.10. do Batalionu, kde budeme hrat zase s kapelou Memphis a dalsima. Zdravi Vosaci
Caw! Konečně jsme nahodili naši první nahrávku ze studia. Zkus poslechnout a napsat, co ty na to xD Díky, ZV *A když se budeš stydět, okomentuj jen fotky bez oblečení, který taky brzo nahodíme :);;;;;