GirlLikeBoy
ALE CHAOES TO?! xD uz dneska rano o pol 9 som presne vedela ze co budeme robit.:D ze jakaa vestkiňááá..:Da o kravach som spievala slovami..trururuuu MANA MANA.:D:D a to som spiivala to si pamataam!!!.:D
Fanoušek vevush si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.
ALE CHAOES TO?! xD uz dneska rano o pol 9 som presne vedela ze co budeme robit.:D ze jakaa vestkiňááá..:Da o kravach som spievala slovami..trururuuu MANA MANA.:D:D a to som spiivala to si pamataam!!!.:D
dneska pojdem zo skoly, budem si spivat o ruzovych kravickach a ocuvat tvoj mobil../ak si vymazala FS mas nakladacku istu =D/ inak sa lubime=D/ a este som ti chcela povedat taku vec ze jestli ze ten prodžekt neurobime za celu zimu tak to dopadne EXSELEŇTŇE!.:D Mánááá Mana!:D
a sedim si na prírodopise a pisem ti sem..dŕŕb..nie malo padlo styri razy..najprv mys a potom net..a cil si uvedom v akom nervovom rozpolozeni to sem pisem..:D ani flash player tu nemaju.:Dja to jebem!.:D