Sklepmaster
Čest, v pátek 3.9. v září 2010 letos, hrajem v Opavě ve 13-náctce na tradičním bloody friday konzertě. Přid zapařit a vypít, srdečně zve SklepMasteR. http://www.sklepmaster.cz/plakat/bf201.…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čest, v pátek 3.9. v září 2010 letos, hrajem v Opavě ve 13-náctce na tradičním bloody friday konzertě. Přid zapařit a vypít, srdečně zve SklepMasteR. http://www.sklepmaster.cz/plakat/bf201.…
Ahoj.
Jakožto našeho fandu tě možná bude zajímat (možná taky ne, ale budem rádi když jo :D), co jsme pro tebe připravili. :) Sklepmaster má nové, silně erotické video. Teda. Máme nový KLIP. Takže mrkni na náš profil, nebo třeba tady:
http://www.youtube.com/watch?v=XyxB…
a zcheckuj, ohodnoť a okomentuj (buď na BZ, nebo třeba YT), jak se ti náš výtvor (ne)LÍBÍ. Jsme strašně naddržení na každý koment, takže checkuj a piš. A klidně spamuj dál, mezi lidi, co mají rádi poctivý folk. :D
SKLEPMAJSTEŘI
Ahoj náš věrný fando. Máme na tebe velikou, převelikou prosbu. :) Prostě a jasně bez okolků.
Chceme tvůj hlas. :) Ano. Je to tak. Sklepmaster soutěží o účast na skvělém, veleskvělém metalovém festu, METALFESTU. A každý hlas má pro nás cenu zlata.
Proto pokud tě můžeme připravit o pár minutek tvého času, zaskoč k nám na profil, kde se dozvíš všechno důležité info.
Samozřejmě to nebude zadarmo. Za svůj hlas můžeš vyhrát naše CD, nebo láhev lahodného sklepmastera. Takže pls věnuj nám malou chvilku.
A sry za spam. :)
Ahoj vši.
Dovoluju si ti oznámit, že 21.11.2009 od 18:00 hodin se zase budu konat jako obvykle v KD v Bohuslavicích. A zahraje si na mě některá z tvých oblíbených kapel. Více info zjistíš, když se mi podíváš na profil.
Doufám že na mě zavítáš a pořádně to rozjedeme.
Tvoje Bohuslavické Rockobití
Ave ananas vši, náš věrný fanoušku.
Právě jsme dotočili naši debutovou desku "A TASTE OF DEMONOLOGY"a právě ty máš možnost si ji postupně vychutnat na našem profilu na BZ.
Když zavítáš k nám na profil, tak během celého tohoto týdne až do středy týdne příštího si můžeš užívat jedinečnou akci nazvanou "Týden s kapelou Sklepmaster a jejich novou deskou A Taste Of Demonology na Bandzone" a vychutnávat novou desku plnými doušky, stejně jako lahodný mok sklepmaster (doporučujeme smíchat dohromady). 8)
A o co jde? Každý den přidáme jeden flák z naší debutové desky. Takže si ji můžeš poslechnout a ohodnotit ještě dřív, než ji oficiálně vydáme a pokřtíme.
Takže hop k nám na profil a play that music fucking loud.
Jacopo ten cyp řikal, že píše novým fandům a hovno. Tak ti píšu Já! (: Díky za přídání!
vehykl
Dík za přidání, 666 a někdy na konzertě,666.
hoj ty kare :-D zmrde dneska si me vybuchal v pokru!!!
haluz, ... ja pak tebe ve fotbalku
přidavam do přatel
Ahoj Veš, nebo Vši, nebo Všo - jak se to vlastně skloňuje?:-))) Tak teď v pátek 13. to vypukne! Hrajeme v Jamu v Opavě, tak se tam stav a přijď nás podpořit! :-) Zdraví Germ!:-)
hh ty všo!