Večer Jiného Folku - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Večer Jiného Folku 10 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Večer Jiného Folku si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

VJF 30/ 15. leden Roxy Chill-Out

Michal Hrůza - Jednu z nejviditelnějších postav současné hudební scény jistě není třeba představovat. Nedávno dokončil úspěšné turné, vydal kritiky i fanoušky vstřícně přijatou desku Noc a my máme obrovskou radost, že přijal pozvání i na VJF. Akustický set budiž příslibem nejen netradičně komorního pojetí Michalova repertoáru, ale i důkazem, že když se potká pop s ryzím songwriterstvím, výsledek stojí vždy za to!

Eliška Ptáčková - éterická, živá, okouzlující a spousta dalších přirovnání vás napadne, jakmile si Elišku poslechnete. Křehká songwriterka vstřícně příjimaná fanoušky, kritikou i odbornou veřejností vás, troufáme si tvrdit, nadchne natolik, že ji budete chtít slyšet brzy znovu. Známá je především díky spolupráci se skupinou Čechomor, ale i Elišcin sólový repertoár je zajímavý a například její poslední deska Svým způsobem patří k tomu nejzajímavějšímu, co u nás v roce 2012 vyšlo.

Voxel - Další zástupce českého popu, jen o generaci mladší. Spolupráce se zajímavými osobnostmi naší hudební scény přinesla plody v podobě úspěšných singlů i dost specifického projevu. Přijďte se přesvědčit, že díky hravým textům a sympatickému Voxelovu projevu i vy skončíte "v síti." Minimálně si budete pobrukovat.

Amie - pražský zástupce klubové scény a formace mladých kluků, kteří svou hudbu na pomezí západního indie, electra a alternativy podávají jako staří mazáci, byť vznikli teprve v loňském roce.

 

Vstupné: 100Kč. Start: 20:00

Kapacita prostoru je omezena. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji (bez dalších poplatků) v NoD každý všední den od 16 do 20 hodin. Více info: http://vecerjinehofolku.cz/ http://roxy.cz/

!FB UDÁLOST!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory