Pressboil
Ahoj vcelari, chceme te pozvat na nasi narozeninovou akcicku, ktera vypukne 8.5. v prachatickem hotelu Park.
Vystoupi:
COLP
MACHETA
PRESSBOIL
MEMORIES OF PERIL
Prvni sud je zdarma!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj vcelari, chceme te pozvat na nasi narozeninovou akcicku, ktera vypukne 8.5. v prachatickem hotelu Park.
Vystoupi:
COLP
MACHETA
PRESSBOIL
MEMORIES OF PERIL
Prvni sud je zdarma!
Zdar Včelaři,
už se blíží letní studená smršť ve Křemži ve Vertigu :
Winterfreakparty nr.9
9.května 2009
za účasti rakouských drtičů Inarcadia, legendy českýho melodickýho HC Delusion, průkopníků melodickýho deathmetalu u nás F.O.B., krumlovský mlátičky Who Killed Marilyn? a nás bačkorářů z podkletí!
takže ruš všechny plány na 9. května a přijeď se zrekreovat!!! ;-)
víc vč. odkazů na všechny bandy na našem profilu
WFP crew
Čau Včelaři!
4.4. v ČB v K2 -
CILICE (www.bandzone.cz/cilice)-holandský masakr
DIPHTERIA (www.bandzone.cz/diphteria)-svižný hc/metal
COLP (www.bandzone.cz/colp)-kultovní podlazenost
MACHETA (www.bandzone.cz/macheta)-metalcorová úderka
Začátek 20:00, vstup:99,-
Zdar Včelař!
Vďaka za pridanie!!
Zduř Včelaři :-D
čuss prase!! až se vrátíš z egypta dej mi vědět :-)
Piss Fčelaři!! f pátek 22 nástup do blouda!! slavebreed(gre), pisstolero, yorpu, vihar...!!!
Aby ses nezbláznil:DD
Ty ve!! Co to je to na seznamu? Ty dobytku jeden grrrr
Zdarec.Mrkni na náš profil.Díky