Up¢hi¢a ♪♫ - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Up¢hi¢a ♪♫ Žena / Žilina/Trnava

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Up¢hi¢a ♪♫ si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

bukobuko

Nazdarek Upchica : ) sory ze som tak dlho nepisal . dakujem za komentarik v profile :D ... No nove mam akurat to ze utorok mam pisomne maturi tak mi drz palce / pripadne sa pomodli :D :D / bo to budem potrebovat : )

3 tečky


Bez profilu

Ahoj, velmi nás těší, že se ti naše muzika stále líbí. Myslím si, že naše nové věci tě zaujmou ještě více. Zatím však nemáme nějaké solidní nahrávky, které by se daly zveřejnit. Taky jsme změnili basáka, tak se znovu cvičí i starší věci. KOncerty máme poskrovnu, většinou v okolí Havířova. Možná se někdy potkáme i v Žilině... Přejeme ti ať se daří! A děkujeme za podporu. Měj se fajn! Zdraví Dr. (...)

Hodně Podně

T onoucí dostal první pomoc
A chytil druhý dech
N a břehu se folk punk rozezněl
jE stli chceš vědět
C o se bude dít dál... přijď!

U nás na tebe čeká... ... TaNecudná

D oraž
N a křest
A pozdravuj cestou živý i mrtvý. Zveme tě,

fanynko naše:)

brat brata


Bez profilu

DENY R.I.P.

uprimnu sustrast segra

Dubak

No jo keby mi nenapisal Fredy ani neviem...bohuzial asi by som sa tu mal vazne ukazat castejsie....som rad ze mas zdrave zuby:).Vcera som bol v Honey po strasne dlhej dobe som videl ludi co mam rad a normal mi to fajn padlo len ty si tam schazela...

Scound

Diky ;-) Ted zrovna makame na novem matrosi,ktery by mel byt pak na desce. Do Ziliny se radi zase nekdy na podzim vratime,snad uz s novou plackou. Mej se fajn !

Dubak

ves som zvedavy kolko mi bude trvat kym si to uvedomim lebo po tom posledno raze...sak veme.Do prdele co to ma byt...:(

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1416182124273134373941 42 43 44 45