futureSK
a co sa mutantu tyka tak prepac ze sme neboli ale tak kapela cosik zase mala a v podstate sa mi ani nechcelo ta rusit od dobrej zabavy ci nebola?? =)
svet je ale maly na to , aby sme sa stretli len tak ale aj to bude neboj sa toho ta dojdem skontrolovat



















