Up¢hi¢a ♪♫ - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Up¢hi¢a ♪♫ Žena / Žilina/Trnava

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Up¢hi¢a ♪♫ si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

brat brata


Bez profilu

Koniec koncou ale mozes byt rada ze by si ma nevidela ja by som sa asi po tom vsetkom nemohol na teba ani pozriet bola by to hanba po tom co som spravil A tvoj nazor na vianoce je mi samozrejme znamy aj ked si ho chcela s tomasom zmenit no je mi luto ze to uz nepojde

Dusty


Bez profilu

a tak mňa vtedy nenapadlo sa vyzúvať a myslím že ani teba či hej? o štvrtej? no pána tak to je slušný výkon teda :) a ja mám fightery nie steels čo značí že ja som sa zul a ty nie :)

Up¢hi¢a ♪♫

To : brat brata
A to čo mám na Teba nadáwať či čooo?:P Že pokojne...:/ A len dojdi, len sa ozwi, bo ja na celé swiatky nemienim byť doma ani w ZA, jo? Poznáš predsa mOi! názor na toto pojebčo obdobie, či? A mne? Čo by mi malo byť, w poho...

Up¢hi¢a ♪♫

To : futureSK
Ejha, no joo, tak to wieš, keď sa mi to páčilo, musím chwáliť, nie?:P A aj tie drums zwládol Eugéne De Rastignac wýborne!:D Mamka? No niečo mi howor, mordy mám aj ja doma teraz:P

Up¢hi¢a ♪♫

To : Deny666
Piče, kurwa, koncertowý rozjeeeeb a hlawne ten neoficiálny, to milujem:D No weď už píšem, len som bola za posledné 2 týždne mimo doby:P Hmm, hruškaaa??? Kdeeee?:DDD Ehm, wyslopaná!

Up¢hi¢a ♪♫

To : Dusty
Aaale witaj:D Ako widím, rozrástlo sa to tu:P Len treba riadne slohy popísať, ako som ja zwyknutá;-) No kedy sme došli? O 4 ráno sme sa zložili u mňa, w Steelach do postieľky a taaak, Ty expert:DDD

maťuška


Bez profilu

no neva aj na budúci roku bude DOD, takže máš príležitosť...a inak na tom venčeku bola nakoniec haluz... a dúfam, že naša dohoda ohľadom tých sukní platí =P a hlavne tých topánočiek....=D

1 2 3 4 5 68101316202428313436 37 38 39 40 41 42 43 44 45