bajka14
jeah ja som nezabudla heslo :D:D:D:D tak ti pisem :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jeah ja som nezabudla heslo :D:D:D:D tak ti pisem :D
ahoj no celkom to ide, akurat vcera som bol v ziline na kocnerte a teba som tam nevidel
Odkedy som duchovny vodca Tibetu, tak som presiel duchovnou zmenou :DDD
no Serus :) ... hehe Dlho som tu nechodil , tak čo jako sa máš ? ideš ešte do školy ?
Ahoj, náš první fanoušku! Po delší době máme novinky na profilu. Konečně jsme vypotili další demo a tak je možno si poslechnout něco ze současné tvorby. Koncert v Havířově bude někdy na podzim... I do Žiliny bychom rádi přijeli, jenže to asi nebude tak snadné...
no bolo to take zvlastne trochu dost malo ludi tam bolo ale inak poho a akorat sme vsetci dostipani od vseljakej havede hlavne na chulostivich partiach no mala by si dat kazdemu boztek na stipancek ako spravna fanusiska inak to nevidim:D
:) Aj ty si tu? hehe
heh no ved upchica nasa aj my sme boli s tebou velice spokojni :) a samozrejme ze tvoje city neostanu neopätovane a mas u kazdeho z nas vzdy dvere aj s oknami a s nasimi veskerimi otvormi atd ...) vzdy otvorene !!!
no braska bohuzial ta musime sklamat nejdeme tam hrat vyzeralo to spociatku ze ano, ale nakoniec nas pracovne vytazenioe niektorych clenov pripravil o koncert ale neboj chystame akciu v ZA v blizkej dobe tak zatal matal :)
no upchicka nasa :) neboj uz v blizkej dobe v rozmedzi nejakych dvoch mesiacov chystame prelude fest v Žiline tak potom sa tam vsetci........!!!!! :) kedy presne sa este na datume pracuje, ale budeme ta samozrejme urgentne informovat!!!