sova
jasne ale radsej iny lebo hento je dost kokotnost:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jasne ale radsej iny lebo hento je dost kokotnost:)
na samozrejme to bude horsie ako texasky masaker motorovou pilou :p
upchicááááááááááááááá inac vies co? minule ma taka baba stretla ze: ty si sova z bandzone ze? a ja ze som a ona ze: a este jedna taka baba tam je a mas ju v priateloch a vola sa apčica..:D:D inac dobre gumitraky..:D
to mi ani nerozprávaj že sa tam chystáš :) a zase ti pribudli volovinky v blogu :) kam ty na to chodíš ja veru nwm :) mám ťa rád a rád ťa i uvidím :)
a to najdolezitejsie thak akcia 161 sa podarila a objavim sa az ti zavolam.
som v pohode nic mi neni =) vysvetlim ti to az budem moct ae teraz si davaj baxa a bud vzdy v strehu ! stale ! kamaratovi povedz to iste myslim toho co sa pletie do toho do coho nema. thak to co povedal niekdo o niecom mas fro
=DDDD
a ty kde si? zase nie je cas a zase sa ozyvam v neprabvy cas. to denyho echo je pekne rychle, vies? ale to mu predsa nebudeme zazlievat. hm, no len sa mi pochvalit, ake koncerty si zase obehala, kolkokrat si bola agresivna a co je noveho tam u vas na slovensku, cooo? =))) tesim sa uz na vsetkyyych. pozdravuje aj eugene =DDD
no ajsne ale ved to dobre dopadlo ne TY VOLE :D:D:D dnes VINKO JAHUUUUUUUU a koncertik sa tesim ty vole upxiiiiiiiiiiiiiiii DNES JE KONCERT XAPESTo:D:D: normalne konecne dufam ze uz vincisko mas naxystane tak teda o pol 5 dojdem jo alebo asi budem meskat a pak ROVNOU CIARIOV NAKONCERT NO ROVNA :D:D:D:D
Tak bacha, tohle je vyzva! 5.9. te chcem videt v prvni rade!!!
no dobre suhlas nech uz je to ako chce
ale chcem sa stretnut