Up¢hi¢a ♪♫ - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Up¢hi¢a ♪♫ Žena / Žilina/Trnava

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Up¢hi¢a ♪♫ si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

futureSK

no ale vazne!!!! co je s tebou???? =PPP sme sa vsetci vylakali. to je predsa uplne pochopitelne nie? =(((
este si aj nas koncert vymeskala a eugene si uz myslel ze ti song chce dat zahrat a ja som si potom uvedomila, ze to asi nepojde =PP
tak??? =)

Dusty


Bez profilu

no čo ty mrcha :))) už zdravá? :) no len dúfam že ak nie, tak sa to neako vyrieši! som mal o teba strach ked mi to džejna volala!
som skrátka vystrašený :) tak sa ozvi ako ti je!

brat brata


Bez profilu

ale tak mas hadam este mna ci ne? viem ze si ma tak nikdy nebrala ale nemyslis ze by si mala zacat? viem ze nikdy nebudem ako bracho ale za pokus to stoji ne? a stretnut sa mozeme hocikedy ja pridem do ziliny v pohode tak mi daj vediet

Up¢hi¢a ♪♫

To : Martin/brat brata
Stretnutie stále platí, treba to wyužiť :P Vieš, teraz často myslím na Toma, pretože 30.10. by mal 21; ešte mesiac! Vôbec netuším, aký máš k tomu postOi! Ty, ale mne osobne je strašne ľúto, že to s ním nemôžem osláwiť. MOi!e meniny sú oproti tomu ničím... čistou banalitou... A teraz by som ho tak potrebowala... Toma, swOi!ho brata :/

bajka14

oka j tvoj REP berem aj som tixo mne sa lubi ved co robis ty je vzdy OK ne :D:D:D:D:D a bojim bojim NEEEEEEEEEElen am nebi POMOOOOOC ja uz budem dobra:D:D:D .........(MOZNO:D:D:D)

waku

diky moc za koment...no tak to je fajn ze sa dojdes kuknut na mutant...tento rok budu vychytane kapelky a vobec...bude sranda ako vzdy :)) a ak pocasie vyjde tak to bude uz ze uplne hotovo :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 1820222427303336384042 43 44 45