Vibrathörr
Ahoj...mno tak to je velka podsta ze nadale patrime k tvym oblibencum ... jj mistr Kronnos je moc sikovnej... to urcite rad uslysi :D mno kdy prijedem ? Vubec netusime... nemame na slovac zadnej kontakt :( bohuzel..leda nejakou vymenu s kapelkou mno ???... co dodat...budem se snazit dorazit:) METALPICOWOA





















