Hendrix
u ůůů u..tričko MOONSPELL,no slast! =)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
u ůůů u..tričko MOONSPELL,no slast! =)
Ahoj Uncontrolled, díky za podporu, ať se líbí deska Mainland Sailors. A třeba někdy v tvých končinách na koncertě na viděnou.
caw, mozem sa spytat? ty hras aj v mysterious eclipse? inak som zvedavy na koncerty s TLB...drzim palce
fu no tak to do zajtra asi peniaze nezozeniem jedine ze by som banku vykradla :D
:D Tak to je dobra haluz, este ze som sa ta spytal, lebo aj ja som spieval v Cantice nove a teraz spievam v Cantice znove (zbor z byv. Canticiarov k 40. vyrociu Cantici :) Btw. aj ja som byv. clen trnavskych Greenpeace, Peter Gastan a spol. To su ake nahody...
Jasne ze viem kde je Archa, budem sa tam musiet zastavit za tebou :)
džAKUJEME za podporu a tá basgitara ti sekne!
Ahoj, zaujimave kapelky, niektore som ani nepoznal. Dobre ze si mi dala do pozornosti. Naozaj pozoruhodne a atypicke zaujmy mas co som si cital... ma vzdy prijemne potesi, ze v tejto dobe este existuju takto orientovani ludia, parada :) Dobre vediet, ked budem organizovat nejake festiky, konciky... byvas v Trnave? Mozno by bolo dobre sa osobne stretnut, porozpravat a dohodnut sa na nejakej spolupraci, vymenit info a pod.
Btw. v akom zbore si spievala?
budes aj tento stvrtok?
Ahoj slečno Nekontrolovaná!:) Jelikož patříš do naší už dost početné rodiny fanoušků, máme pro tebe možná příjemnou zprávu:
Když budeš mít čas, tak v neděli 10.5. ve 14:30 je na Óčku poslední repríza soutěže RGM Live Space s naším vystoupením. Za případný hlas budeme velmi vděční :))
Měj se, NH
asi tam nepojdem... taky nazov kapely ako God defamer plus este grindova kapela... to nie je pre mna... bolo by mi tam zle, jak sa poznam...