Lukáš Zíta
Jee, diky moc za slova chvaly, obzvlaste od Tebe, baskytaristko! Diky a at Ti to hraje, zdravim na SLovensko!
Lukas
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jee, diky moc za slova chvaly, obzvlaste od Tebe, baskytaristko! Diky a at Ti to hraje, zdravim na SLovensko!
Lukas
Dost v poho, som sice po dovolenke ale zaroven pred dalsou od svrtka. Nahravame albac a dufame ze bude uplne super a vlastne aj nedufame lebo vieme ze bude kurva naslapany. Trosku sa to sice vlece ale to je len preto ze si davame zalezat. Uz to nebude take jak stara Zotrwacnost ale proste urcite lepsie a sinym zvukom - sekanice, rychle hardcorovejsie rytmy miesane so ska a punkom, melodicke vokaly s pocetnymi dvojhlasmi atd. Normalne som doteraz ani nevedel kam nasu muziku zaskatulkovat ale zda sa mi to velmi progresivne. Nechcem samozrejme nic predbiehat ale myslim ze to oslovi vela ludi pocuvajucih tvrdu muziku ci uz je to metal alebo punk a urcite niektore pejky oslovia aj teba. Najviac sa vsak tesim na nahravku spevov. Veru uz aby to bolo strasne som na to zvedavy. Volakedy mozme dat nejaku session aj s Gastanom - pivecko, muzicka a zabava chech. Btw. co si mala s plecom?hravate?kde vas mozem uvidiet najblizsie hrat?
...na dopravní do Děčína, takže to mám tak patnáct minut vlakem, což je supr a je to ekonomika v dopravě a spojích
jasně že seiozně:)akorát nevím jak na tom budu v tu dobu s prachama kdy že to přesně je?:D
Heeeej vy uz ste koncertovali aj v zahranici. To je jake dobree. My existujeme uz vyse desat rokov a este sme nikde poriadne ani neboli. Ale dufam ze sa to coskoro zmeni. Budem len rad. Inak pametas sa este som chcel od teba nieco - Eluveitie - nejake tie pejky alebo aj albumy ak mas. Bud cez icq alebo nejako. Budem ti zavdaceny do konca zivota.
Ahoj, děkujem za přidání a za kompliment;). Night Ravens
No tak to já jsem teraz taky ve třech skupinách. Tou třetí je Night Ravens :-) ...akorát je problém sehnat zkušebny. Před třemi měsíci zkončil největší komplex zkušeben, co jsme tu měli. No a jsem zvědav jak to budu stíhat...hlavně od oktobra, kdy nastupuji na vejšku :-O :)
no uvažuju o tom.....kolik vás tam jede?
Zaujímalo by ma kde skúšate a koľko krát do týždňa. Ak by som aj o niekom vedel, toto bude jeho prvá otázka.
Ahoj, vobec neotravujes.
Gitaristov je strasne vela, pred polrokom by som ti hned asi 3 dohodil, teraz z hlavy neviem o nikom, ale ak ma niekto napadne dam vediet.