šumienka
tento tyzden? :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tento tyzden? :)
dobrou kapeklu moc rád podpořím! :)
Čau Sara!!!
Dík, určite prídem a podporím :-)
Teším sa, veď zostava kapiel je parádna..., tak do skorého zdivenia!!! R.
Ahoj dakujeme za pridanie,vidime sa na koncerte snad:)
ahoj sarka. pekne si si upravila profil.len tak dalej.drzim palce
Ahoj, ďakujeme za add a nech sa darí!
APOTHECY
Možme ti volake podpísat a to ti poslat :D ale žial bohu to je strašne drahá zaležitost :DD 40 evri :D
ahojahoj Uncontrolled, vdaka za add :) vela zdaroofff :)
seva:D poznam takeho gitaristu akeho hladas..na pokeci: jeho nick-RAY3N
serus moja :D:D dakujem velmi pekne za spam :D:D ale asi nevies ze ja to organizujem :D:D tu akcijku :D:D som vam pisal mail :D ze potrebujem vase podmienky a tak :D