Dirx
Tak jo no sme se shodli že si kus:Dnevadí že sme tě takto probrali?:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak jo no sme se shodli že si kus:Dnevadí že sme tě takto probrali?:D
Bud pozdravena kasvico mam otazku nemate chut spravit nejaku vymnnu akciu? ak ano ozvy sa mi na baronsg@gmail.com
Nosiská? To sú jemne výrazné nošteky :)
Hej... mám jeden, čo som si ho podmanil a on mňa :D
S basákem Morgue Son, no nevím jestli ti to mám říct:D
Velký obdiv...Dúfam že sa mi raz podarí naučit hrat na nej
HELL-o
dik za info, ale žial som akurat v tom čase odcestovaný
hádam niekedy nabudúce ;)
ahoj , tak na ten vas krvel sa tesim najviac ! :D milujem vas :D
Dievča ktoré hrá na basu...wau:)
Fascinujúci hudobný nástroj
Ahoj sem si ted o tobě s kámošem pokecal:D
No, vitaj kráska! Dík za pozvanie! Zatiaľ Ti ešte neviem povedať, ako to bude v tom dátume vyzerať, ale každopádne dík za pozvanie! Jako inak?